PhDr. Zdeňka Sládečková - odborný garant projektu

Zdeňka Sládečková se zaměřuje na psychologickou pomoc při snižování nadváhy, na sportovní psychologii a také na oblast osobních partnerských a mezilidských vztahů.

Vystudovala klinickou psychologii na FF UK v Praze. Působila v manželské a předmanželské poradně a také v dětské nemocnici v Praze-Motole. Věnovala se i pedagogické činnosti: přednášela psychologii na Karlově univerzitě.

Od roku 1991 má soukromou praxi, kde se specializuje na psychologické poradenství a terapii individuální i skupinovou. Zabývá se partnerskými, pracovními i osobními problémy, depresemi, fobiemi a dalšími psychickými poruchami.

Více než dvě desetiletí rozvíjí spolu s MUDr. Sládečkem a odborným týmem po celé ČR úspěšné programy pro terapii nadváhy a obezity ve svém klubu Diana, zaměřeném na hubnutí a zdravý životní styl.

PhDr. Zdeňka Sládečková založila První dívčí a dámský klub Diana před 23 lety po vzoru amerických Weight Watchers. Byl vůbec prvním redukčním klubem u nás. Dnes jeho vysoce odborný tým vede MUDr. Petr Sládeček spolu s lékaři a dalšími poradci z oblasti výživy, psycholožkami, odbornými lektorkami, cvičitelkami a fyzioterapeutkami, kosmetičkami a vizážistkami, maséry a dalšími spolupracovníky. Je zaměřen na tvorbu programů zdravého a přirozeného hubnutí pro ženy, ale též péči o duševní svěžest a přirozenou krásu. Každým rokem přibývá mnoho stovek nových členek klubu. Klub je otevřen pro všechny ženy, ať jsou odkudkoli, ženy mladšího, středního a zralého věku, které to nevzdávají, chtějí o sebe pečovat, pěstovat mladistvost, štíhlost, duševní svěžest a optimismus, fyzickou kondici a vitalitu. Členství v klubu přináší mnoho výhod, rozrůstá se slevový systém mezi dalšími kluby, partnery a médii.

V posledních letech se PhDr. Zdeňka Sládečková věnuje také sportovní psychologii – pomáhá českým olympionikům a vrcholovým sportovcům.

Zdeňka Sládečková a projekt LehkaVaha.cz

Paní doktorka bude v projektu LehkaVaha.cz bdít nad kvalitou článků v magazínu, případně publikovat své vlastní a odpovídat na Vaše dotazy v diskuzích a poradnách. Věříme, že tak posune tento projekt na vyšší úroveň.

PhDr. Zdeňka Sládečková PhDr. Zdeňka Sládečková PhDr. Zdeňka Sládečková