O projektu LehkaVaha.cz

Hledáte nové klienty? Chcete, aby se o vás lidé opravdu dozvěděli? Registrujte se či inzerujte na www.LehkaVaha.cz.

LehkaVaha.cz je ojedinělým projektem na poli zdravého životního stylu. Jde o největší katalog fitness center, posiloven, osobních trenérů, prodejců zdravé výživy, fitrestaurací a dalších služeb z oblasti zdravého životního stylu. Součástí projektu je mimo katalogu také magazín a diskuze či poradna pro návštěvníky.

10 důvodů, proč inzerovat na www.LehkaVaha.cz:

Stále se rozhodujete, zda využít registraci v našem katalogu či na portále LehkaVaha.cz propagovat svou firmu? Možná Vám pomůže těchto 10 důvodů. Navíc se můžete podívat na Často kladené otázky.

 1. Základní registrace je zcela ZDARMA!

  Získejte kvalitní propagaci a tím i nové zákazníky zcela zdarma! Stačí, když se zaregistrujete do katalogu firem a odborníků na LehkaVaha.cz a zvolíte si pouze základní typ registrace, za který nezaplatíte ani korunu.

 2. Možnost placené registrace dle Vašeho přání

  Chcete si v našem katalogu zajistit zvýhodněnou pozici? Vyberte si jednu z placených registrací. Typ, délku a konkrétní nabídku služeb v rámci registrace si zvolíte podle vlastních potřeb. Bližší informace o jednotlivých typech registrace naleznete zde.

 3. Partnerský program

  Připravujeme pro vás partnerský program, díky kterému budete mít možnost získat svoji placenou registraci zdarma, se slevou či si dokonce přivydělat!

 4. Ověřená kvalita

  Při plné registraci (kategorie "full", viz druhy registrací) máte možnost stát se ověřenou firmou. Ověření znamená konkurenční výhodu pro potenciální zákazníky rozhodující se využít Vašich služeb. U ověřené firmy bude mít potencionální zákazník jistotu, že všechny nabízené služby skutečně provádíte a máte pro ně potřebné vybavení či oprávnění.

 5. Nezávislost

  LehkaVaha.cz je nezávislým projektem financovaným ze soukromých zdrojů. Není tak vázán na podmínky velkých korporací nebo většinových inzerentů. Magazín bude obsahovat kvalitní nezávislé články a veškerý reklamní obsah bude řádně označen.

 6. Magazín

  Čtení nejen pro ženy – součástí portálu LehkaVaha.cz je magazín, ve kterém naleznete databázi diet, recepty a články zaměřené nejen na sport a výživu. Magazín má široký, nicméně řízený záběr témat, o která se bude starat zkušený tým redaktorů. V případě zájmu budou mít registrovaní odborníci či firmy možnost publikovat PR články.

 7. Odborná garance

  Magazín zaštiťuje PhDr. Zdeňka Sládečková, psycholožka zabývající se nejen osobními, partnerskými a mezilidskými vztahy, ale také odbornou pomocí při snižování nadváhy a sportovní psychologií.

 8. Katalog s širokou působností

  Katalog LehkaVaha.cz se neomezuje pouze na zdravou výživu a sport, ale zahrnuje i další související kategorie, jakou jsou plastiční chirurgové, poskytovatelé neinvazivní liposukce, alternativní směry nebo sekce pro těhotné a matky s dětmi.

 9. Větší možnosti propagace

  LehkaVaha.cz není pouze katalog a tak samozřejmě nabízí mimo placených registrací i další možnosti propagace. Své registrace tak můžete rozšířit o mnoho dalších produktů a oslovit tak ještě více potencionálních zákazníků.

 10. Individuální a přátelský přístup

  Přestože samozřejmě má portál LehkaVaha.cz pevně stanovená pravidla uživání, nebráníme se ústupkům a změnám, které budou založený na logických argumentech. Pokud se například domníváte, že by Vaše firma měla být v našem katalogu, ale chybí pro ni vhodná kategorie, rádi ji po zvážení vytvoříme. Neváhejte nás proto kontaktovat.