Často kladené dotazy

Chci se registrovat, ale moje firma se nehodí do žádné kategorie. Je možné přidat do katalogu kategorii?
Ano, napište nám svoji žádost pomocí kontaktního formuláře a pokud uznáme Vaše argumenty za opravněné, rádi novou kategorii přidáme.

Podnikám na rodné číslo, nemám přidělené IČ. Můžu se registrovat?
Ano, registrace na rodné číslo je možná po ověření provozované činnosti a schválení naším pracovníkem. V případě zájmu o registraci tohoto typu nás kontaktujte a my Vám sdělíme další postup.

Do kolika kategorií se můžu registrovat?
Počet možných kategorií k registraci je závislý na druhu registrace. Vždy však platí, že se počítá s hlavní kategorií (např. Fitness aktivity). Všechny obsažené podkategorie (např. Spinning, BOSU, FitBox, Aerobic, atd...) již nejsou počítány a jejich počet není níjak omezen.

Jak se stanu ověřenou firmou?
Všechny firmy či odborníky, kteří u nás mají placenou registraci typu FULL, kontaktuje či navštíví anonymně některý z našich pracovníků nebo zástupců. Tak si ověří, zda Vámi nabízené služby opravdu poskytujete. Po tomto prvotním ověření můžete být ještě vyzváni k předložení potřebných oprávnění, pokud jsou pro Vaše služby nezbytně vyžadovány.

Co znamená rotující výpis?
Pokud je např. upoutávka na Vaší firmu zobrazena v tzv. rozujícím výpisu, znamená to že se Váš zápis bude střídavě zobrazovat s dalšími ve stejné službě. Pokud je tedy Váš zápis např. 1 z 20 a na stránce je vždy současně zobrazeno 5 zápisů, bude ten Váš vitidelný při každém čtvrtém načtení stránky. Maximálně přípustný poměr rotace je u všech produktů vždy uváděn.

Kolik můžu mít u jednoho zápisu v katalogu poboček?
Počet poboček k jednomu zápisu není omezen. Vždy platí, že 1 pobočka = 1 adresa. Jedna z poboček je také vždy určena jako centrála. Pobočky mohou být zakoupeny pouze k placeným zápisům.

Kolik můžu mít registrovaných zápisů?
Jeden zápis se vždy rovná jednomu IČ (popř. RČ). Pokud provozujete pod jedním IČ více služeb nebo poboček, musíte je přidat k původnímu zápisu.

Mohou mít pobočky různé názvy?
Ano, každá pobočka se může jmenovat rozdílně, ale bude vždy patřit ke své centrále. V praxi to znamená, že ve výpisu kategorie bude zobrazen název pobočky spolu s označením centrály, ke které patři. Naopak u centrály budou vždy zobrazeny všechny pobočky.