Tip na novoroční detox

Publikováno: 12.1.2016Kategorie: Zdravá výživa, Pomoc při hubnutí

Také se cítíte po Vánocích unavení a v novém roce se Vám prostě nechce naplno pracovat? Po dlouhém volnu v horizontální poloze u televize a s neustálým uzobáváním různých dobrot, se snad ani není čemu divit. To jednoho unaví. Lámete si hlavu s tím, jak se zase dostat do formy a jak detoxikovat tělo? Pak pro Vás něco máme. Nepředřete se a navíc ušetříte Váš tolik drahocenný čas.

Jako super řešení detoxu organismu se nabízí Matcha Tea, nebo-li druh zeleného čaje, který vznikl více než před 800 lety, ale teprve nedávno se začal konzumovat i v Evropě, kde se těší větší a větší oblibě. Dalo by se tedy říct, že právě zažívá takový evropský boom.

Tip na novoroční detox

Jedná se o čaj ve formě prášku, v našem případě balený po jednotlivých 2g porcích, díky kterým dostanete čaj vždy čerstvý. Při výrobě Matcha Tea nedochází k fermentaci, nepřidávají se konzervanty, ani barviva, takže jeho smaragdová barva je čistě přírodní. Můžete ho pít jako teplý i studený nápoj doma, v práci, venku, nebo ve fitness centru, je to zkrátka na Vás. Základem pro jeho konzumaci je ale dokonalé rozmíchání, ideálně v šejkru.

Tento zelený zázrak je 10x silnější, než jakýkoliv běžný zelený čaj. Dodá Vám energii, která se uvolňuje postupně. Je to tedy lepší ?nakopávač? než káva. Za postupné uvolňování energie může Theofylin - povzbuzující látka, která funguje zcela jinak, než kofein. Během půl hodiny se Theofylin dostane do krve a díky velkému množství živin, které omezují jeho vstřebávání, se tak uvolňuje 3-6 hodin.

Díky látkám, které čaj obsahuje, tak tělu dodáte: teofylin, theaniny, minerály, vitaminy, aminokyseliny a antioxidanty. BIO Matcha Tea je jeden z nejúčinnějších antioxidantů a dokáže zrychlit metabolismu až o 30-40%, takže je výborný pomocník ve snaze zhubnout. Zároveň je ale nutné poznamenat, že nemá negativní vliv na krevní tlak, jako některé prášky podporující hubnutí.

Dokonalý je i jako meditační nástroj, zklidní mysl a přinese Vám harmonii. Už máte svoji dnešní porci Matcha Tea připravenou?

Autor: Jitka Pilná, Zdroje: LehkaVaha.cz

Nepřehlédněte
Odborníci a firmy
I FEEL WELL
I FEEL WELL
Okres Praha-město
Alikamenty
Alikamenty
Okres Domažlice
Aloika
Aloika
Okres Vsetín
ANDY'S Salon
ANDY'S Salon
Okres Pardubice
ANIČKA
ANIČKA
Okres Zlín
Facebook