Soutěž: Vyhrajte krabičkovou dietu na týden zdarma!

Publikováno: 14.5.2012Kategorie: Zdravá výživa, Pomoc při hubnutí

Chcete vyzkoušet krabičkovou dietu? Máme pro Vás příležitost! Partner soutěže, firma I Feel Well, věnovala hned 2 poukazy na týden výborné a chutné diety zdarma!

Soutěž: Vyhrajte krabičkovou dietu na týden zdarma!Chci soutěžit: přejít do soutěžní aplikace
Samotná soutěž probíhá na Facebooku. Tam také najdete průběžné pořadí.

O co hrajeme?

V další soutěži je naším partnerem IFeelWell - dieta v pohodě - prémiová krabičková dieta Praha. Jako hlavní cenu můžete vyhrát krabičkovou dietu řady Gurmán na týden zdarma. Ten, kdo se umístí na druhém místě si odnese také krabičkovou dietu na týden, ale ve variantě Classic. U obou variant bude výherci zajištěna nutričně vyvážená strava na celý den a to 5 dní v týdnu.

Jak soutěžit?

Zdravé jidlo je aktuálním tématem celé naší soutěže i magazínu LehkaVaha.cz. Nahrajte tedy do aplikace na Facebooku fotku, jak zdravě jíte, vaříte nebo snímek hotového jídla, které jste vytvořili. Pak už jen pozvěte svoje přátele, aby dali právě Vašemu snímku hlas. Fotografie s nejvyšším počtem hlasů na konci soutěže vyhrávají!

Chci soutěžit!
Nahrajte své fotky, pozvěte přátele a vyhrajte!

O krabičkové dietě IFeelWell

"I Feel Well" to je unikátní redukční koncept, který v ČR představuje bezkonkurenční propojení prémiové krabičkové diety, osobně cílené odborné podpory (více na IFW Medical) a individuálně přizpůsobený program pohybových aktivit
(více na IFW Active).

Součástí nabídky společnosti I Feel Well jsou i doplňkové služby stylisty a vizážisty, které Vám pomohou v otázkách proměny Vaší image
(více na IFW New Look).

Autor: hp, Zdroje: LehkaVaha.cz

Nepřehlédněte
Odborníci a firmy
I FEEL WELL
I FEEL WELL
Okres Praha-město
Alikamenty
Alikamenty
Okres Domažlice
Aloika
Aloika
Okres Vsetín
ANDY'S Salon
ANDY'S Salon
Okres Pardubice
ANIČKA
ANIČKA
Okres Zlín
Facebook