Jarní tipy, jak si užít jara a zhubnout

Publikováno: 17.4.2012Kategorie: Výživoví poradci a dietologové, Pomoc při hubnutí

Po dlouhé zimě je tu opět jaro a proto chce mnoho lidí zhubnout případné zimní kilogramy. Paní doktorka Zdeňka Sládečková proto přináší několik zajímavých typů.

Jarní tipy, jak si užít jara a zhubnoutZde jsou pro Vás typy, přímo od našeho odborného garanta, paní doktorky Zdeňky Sládečkové. Vraťte se po zimě opět na svou původní nebo ještě lepší váhu!

Pokud máte z hubnutí strach nebo nemáte vytrvalost a silnou vůli, přihlaste se do docházkových, korespondenčních či internetových kurzů, které v dubnu otvírá Klub Diana.

  • Realizujte heslo "V dubnu zhubnu!". Odpusťte si sladkosti a tučná jídla nechte hubeňourům. Změňte výživný a teplý zimní jídelníček na lehký, jarní a redukční. Jezte alespoň 5× denně a zaměřte se na zeleninu, mořské ryby a bílé maso.
  • Nejezte podzimní ovoce. Zapomeňte na citrusy, jablka atd., už v nich je stejně od podzimu minimum vitamínů. Pijte víc neslazených tekutin.
  • Aktivujte se pohybem, cvičením, cestováním či turistikou. Vyzkoušejte různé druhy - zumbu, pilates, bodystyling, flowin, bosu atd.
  • Oprašte kola. Naplánujte cykloturistické výpady za památkami a dalšími zajímavými cíli.
  • Udělejte si jarní výlet. Vezměte své přátele a zajeďte si třeba s Klubem Diana za nezapomenutelnými zážitky do tulipánového Holandska, levandulově provoněné Provence, za růžovými plameňáky na Azurové pobřeží či do jarní Paříže, vonící novou láskou.
  • Buďte jarním sluníčkem! Udržujte pozitivní pohled ostatních na vás svým optimismem. Usmívejte se, smích a humor nabízejte svému okolí. Oni vám ho vrátí. I hubnutí nebo cvičení jde lépe a hlavně - optimismus pomáhá vytrvat!
  • Riskněte jarní účes, nový svěží kostým a ovocný parfém. Budete opět pro svého partnera či partnerku nový, zajímavý objekt k prozkoumání.
  • Berte svět jako místo pro společné radování!

Přeji krásné jaro i žití!
PhDr. Zdeňka Sládečková, www.klubdiana.cz

Autor: PhDr. Zdeňka Sládečková, Zdroj: www.klubdiana.cz

Nepřehlédněte
Odborníci a firmy
Klub Diana
Klub Diana
Okres Praha-město
AlfaEnergie s.r.o.
AlfaEnergie s.r.o.
Okres Most
Alikamenty
Alikamenty
Okres Domažlice
Ambulance nutriční terapie
Ambulance nutriční terapie
Okres Brno-město
Andrea Holzknechtová
Andrea Holzknechtová
Okres Karlovy Vary
Facebook