Hrozíte se blížící se plavkové sezóny? Zjistěte, jak dát tukům rychle sbohem!

Publikováno: 17.4.2015Kategorie: Medicína a kosmetika, Pomoc při hubnutí

Přečetli jste si nadpis a ťukáte si na čelo, že to přeci není možné, že zbavit se tukových polštářků ihned prostě nejde? Jenže žijeme v 21. století a to, co před pár lety bylo nemyslitelné, je dnes realitou...

Hrozíte se blížící se plavkové sezóny? Zjistěte, jak dát tukům rychle sbohem!Po všech zázračných metodách, za které zaplatíte skvělé peníze a dvě hodiny si bez výsledku poležíte na lehátku, přichází na trh konečně metoda, která tuky jednou provždy odstraní. Ultrazvuková liposukce VASER Lipo je podobná klasické liposukci v celkové anestezii, ovšem má oproti ní obrovskou výhodu. Kůže nezůstane vytahaná.

Zákrok se provádí tak, že doktor v lokální nebo celkové anestezii provede nepatrný řez, do kterého zavede tenkou kanylu napojenou na přístroj Vaser Lipo, ultrazvukem rozpustí tukové buňky a kanylkou je odsaje. Jelikož je technika minimálně invazivní a šetrná, zotavování je podstatně rychlejší a téměř okamžitě můžete odejít. Žádné modřiny, podlitiny, nemocniční lůžko ani povolená kůže.

Čím je ultrazvuková liposukce jedinečná oproti ostatním liposukcím

Liposukce za použití ultrazvuku je jednoznačně revoluční technologií, protože tukové váčky jednoduše a efektivně odstraní, aniž by oblast poškodila. Naopak v porovnání s liposukcí tumescentní a v celkové anestezii kůži zpevní a viditelně vypne. A jestliže vás trápí více oblastí, můžete si je nechat odsát všechny najednou.

Hrozíte se blížící se plavkové sezóny? Zjistěte, jak dát tukům rychle sbohem!

Pokud vás zajímá cena, tak obecně se liposukce, kterou provádí zkušený plastický chirurg, pohybují v řádech desetitisíců. Kvalitní zákroky, které vám změní postavu, logicky vždy stojí o něco víc, než polechtání sací baňkou. Tumescentní liposukce zpravidla bývá levnější než ultrazvuková a klasická v celkové anestezii. Bližší informace o ceně je třeba konzultovat podle toho, které oblasti si přejete ošetřit. První konzultace je bezplatná.

V tuto chvíli se můžete uklidňovat tím, že radši budete držet dietu nebo zkusíte nějaké tablety. Pokud ale potřebujete něco opravdu změnit a daný problém vyřešit, sáhněte po klinickém zákroku, který je bezpečný, kvalitní a má zaručené výsledky. Neutrácejte za sliby. Plavková sezóna se blíží!

6 důvodů, proč jít na liposukci Vaser Lipo
1. Můžete si nechat upravit či vytvarovat takřka všechny části těla.
2. Odborná konzultace je zdarma.
3. Problematické partie se jednou provždy zbavíte.
4. Nebude to bolet.
5. Po zákroku vás zdarma odvezou domů.
6. Můžete zaplatit na splátky.

Hrozíte se blížící se plavkové sezóny? Zjistěte, jak dát tukům rychle sbohem!Nutno doplnit, že když je problém komplexnější a vy trpíte nadváhou, liposukce váš problém nejspíš nevyřeší. Jinými slovy žádná liposukce neřeší obezitu. Šetrná ultrazvuková liposukce slouží pouze k vytvarování toho, co nemůžete shodit. Nejde bohužel očekávat, že z ordinace vyjdete fungl noví a hubení. To byste si museli nechat odsát celé tělo :-)

Pokud si nejste jistí, zda je zrovna pro vás ultrazvuková technika vhodná, a nechce se vám na osobní konzultaci, nebojte se zeptat online v poradně kliniky Medicom, která Vaser Lipo a další druhy liposukce provádí. Zkušený odborný konzultant vám ochotně poradí.

Autor: Inzerce, Zdroj: Inzerce

Nepřehlédněte
Odborníci a firmy
ANDY'S Salon
ANDY'S Salon
Okres Pardubice
Beaty studio Millene, s.r.o.
Beaty studio Millene, s.r.o.
Okres Praha-město
body forming
body forming
Okres Česká Lípa
Bodysalon, Jana Zídková
Bodysalon, Jana Zídková
Okres Hradec Králové
Facebook